যিকোনো ধৰণৰ ৱেবছাইট ডিজাইন কৰিবলৈ আমাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰক| ৱেবছাইট যিকোনো দোকানৰ/ব্যৱসায় বাবে | Rs 4100 Only

গুৱাহাটীৰ ৱেব ডেভেলপমেণ্ট কোম্পানীৰ মূল্য 4,1০০ টকা | বিনামূলীয়া Domain| বিনামূলীয়া Email|

1 নং ৱেব ডিজাইন এজেন্সি

গুৱাহাটী

গুৱাহাটীৰ শ্ৰেষ্ঠ ৱেব ডেভেলপমেণ্ট কোম্পানীৰ পৰা আপুনি লাভ কৰিব পৰা সুবিধাসমূহ ইয়াত➡️➡️ তালিকাভুক্ত কৰা হৈছে

Website Demo

Location

গুৱাহাটী, পিন 781001 ঠিকনা আদাবাৰী বাছ ষ্টেণ্ডৰ ওচৰত, অসমৰ গুৱাহাটীত ৱেব ডিজাইনাৰ দোকান

Contact us

Phone : 8473941285

Email : 24siteshopbusiness@gmail.com

WhatsApp – 8473941285

Pricing Plan

Basic

₹9999 4100
  • 5 Page ( Dynamic Website )
  • Business Email Id
  • Unlimited images and videos
  • 100% Responsive Design
  • Unlimited (Bandwidth/ Space)
  • WhatsApp Chat Integration
  • 24/7 Support (Phone/Email/Chat)
  • Social Media Integration
  • Payment Gateway Integration
  • SEO Ready Website
  • Instant Google Adsense Approval
Popular

Standard

₹29999 9500
  • 1 Free Domain
  • 35 Page ( Dynamic Website )
  • Business Email Id
  • Unlimited images and videos
  • 100% Responsive Design
  • Unlimited (Bandwidth/ Space)
  • WhatsApp Chat Integration
  • 24/7 Support (Phone/Email/Chat)
  • Social Media Integration
  • Payment Gateway Integration
  • SEO Ready Website
  • Instant Google Adsense Approval

Advanced

₹89999 39999
  • 1 Free Domain (.Com)
  • UL Page ( Dynamic Website )
  • UL Business Email Id
  • Unlimited images and videos
  • 100% Responsive Design
  • Unlimited (Bandwidth/ Space)
  • WhatsApp Chat Integration
  • 24/7 Support (Phone/Email/Chat)
  • Social Media Integration
  • Payment Gateway Integration
  • SEO Ready Website
  • Instant Google Adsense Approval
  • Anything Client Wants
  • Custom Cpanel/Daily Backup

Free Domain

আপোনাৰ নিজৰ ৱেবছাইট নিৰ্মাণৰ প্ৰথম পদক্ষেপটো হ’ল আপোনাৰ ডমেইন নামটো কোৱা যাতে মানুহে আপোনাক ইণ্টাৰনেটত পৃথিৱীৰ যিকোনো ঠাইৰ পৰা বিচাৰি পায়। প্ৰতিযোগিতা থাকিলে আপোনাৰ উচ্চ পৰিমাণৰ ধন ব্যয় হ’ব পাৰে। কিন্তু গুৱাহাটীৰ শ্ৰেষ্ঠ ৱেব ডেভেলপমেণ্ট কোম্পানীয়ে আপোনাক আপোনাৰ পচন্দৰ দ্বাৰা এটা বিনামূলীয়া ডমেইন নাম দিব আৰু সেইটোও সম্প্ৰসাৰণৰ .com

SEO Ready Website

যদি আপুনি 24siteshop দৰে সঠিক এজেঞ্চী বিচাৰে তেনেহ’লে আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে ৱেবছাইট এটা সৃষ্টি কৰাটো ডাঙৰ কথা নহয়, কিন্তু অনলাইন বুইচনেছ বা যিকোনো ব্যৱসায়ৰ বিষয়ে আটাইতকৈ গুৰুত্বপূৰ্ণ কথা টো হ’ল বিপণন। সেয়েহে গুৱাহাটীৰ শ্ৰেষ্ঠ ৱেব ডেভেলপমেণ্ট কোম্পানীয়ে ৱেবছাইট নিৰ্মাণ কৰে যি হৈছে এছ.ই.ও. সাজু বা এছ.ই.ও. (চাৰ্চ ইঞ্জিন অপ্টিমাইজেচন) অপ্টিমাইজ কৰা যাতে আপুনি আপোনাৰ ৱেবছাইটটো ইণ্টাৰনেটত লাউন কৰাৰ প্ৰথম দিনৰ পৰাই ৰাজহ প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে।

Google Adsense Ready Website

অনলাইন ব্যৱসায়ৰ আটাইতকৈ গুৰুত্বপূৰ্ণ আৰু গুৰুত্বপূৰ্ণ কামটো হ’ল অনলাইনত টকা উপাৰ্জন কৰিবলৈ গুগল এডচেঞ্চৰ পৰা অনুমোদন প্ৰাপ্ত কৰা। কিন্তু আপুনি এটা বস্তুৰ বিষয়ে চিন্তা কৰিব লাগিব কিয়নো গুৱাহাটী বুইডছ ৱেবছাইটত ৱেব ডেভেলপমেণ্ট কোম্পানী আৰু গুগল এডচেঞ্চৰ অনুমোদনৰ পিছত গ্ৰাহকক প্ৰদান কৰিব লাগিব যিদৰে মই আপোনাক এছ.ই.ও. ৰেডি ছাইট নিৰ্মাণ কৰাৰ আগতে কৈছিলো। ছাইট এছ.ই.ও. সাজু কৰিবলৈ আমি ইয়াত প্ৰবন্ধ লিখিব লাগিব, সেয়েহে ই এডচেঞ্চ অনুমোদনতো সহায় কৰে। মই কেৱল আমাৰ দলৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিব পাৰো আৰু সকলো ঠিক হৈ যাব। আপুনি আমাৰ পৰা এছ.ই.ও. সাজু আৰু এডচেঞ্চ অনুমোদিত ৱেবছাইট প্ৰাপ্ত কৰিব

Payment Gateway Ready

যদি আপুনি আমাৰ পৰা এটা ই-কমাৰ্চ ৱেবছাইট নিৰ্মাণ কৰি আছে বা ই-কমাৰ্চ ৱেবছাইটৰ বাবে আমাক যোগাযোগ কৰাৰ কথা ভাবি আছে তেনেহ’লে ই আপোনাৰ বাবে এক বোনাচ হ’ব কিয়নো গুৱাহাটীৰ ৱেব ডেভেলপমেণ্ট কোম্পানীয়ে আপোনাক এটা পেমেণ্ট গেটৱে ৰেডি ৱেবছাইট দিব যি আপোনাক গুগল পে, ফোন পেৰ জৰিয়তে আপোনাৰ গ্ৰাহকৰ পৰা পৰিশোধ সংগ্ৰহ কৰাত সহায় কৰিব। পেটিএম, ইণ্টাৰনেট বেঙ্কিং, ক্ৰেডিট/ডেবিট কাৰ্ড আৰু বিনামূলীয়াকৈ আৰু বহুতো বিকল্প।

 

গুৱাহাটীত শ্ৰেষ্ঠ ৱেব ডেভেলপমেণ্ট কোম্পানী বিচাৰি আছে নেকি?

আপুনি গুৱাহাটীত শ্ৰেষ্ঠ ৱেব ডেভেলপমেণ্ট কোম্পানী বিচাৰি আছে নেকি? ঠিক আছে, আপুনি তেতিয়া সঠিক স্থানলৈ আহিছে। আমি গুৱাহাটীৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ আৰু সুলভ ৱেব ডেভেলপমেণ্ট কোম্পানী। আমি সম্পূৰ্ণ এছইঅ’ বন্ধুত্বপূৰ্ণ ৱেবছাইটৰ সৈতে ৱেব ডিজাইনিং সেৱা প্ৰদান কৰোঁ। আমি আপোনাক হোম ডেলিভাৰী সেৱাও দিব পাৰোঁ য’ত আমাৰ এজেণ্ট আপোনাৰ ঘৰলৈ আহিব আৰু আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বিষয়ে বিতৰ্ক কৰিব আৰু তাৰ পিছত আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে আপোনাক এক আশ্চৰ্যকৰ উচ্চ পৰিৱৰ্তনযোগ্য ৱেবছাইট নিৰ্মাণ কৰিব। 

মই আগতে উল্লেখ কৰাৰ দৰে আমাৰ সেৱাবোৰ অতি কম খৰচ আৰু সুলভ। আপুনি আমাৰ ষ্টাৰ্টাৰ প্লেন বাছনি কৰি আপোনাৰ ৱেবছাইট আৰম্ভ কৰিব পাৰে যাৰ বাবে আপোনাৰ কেৱল প্ৰায় 4100টকা ব্যয় হ’ব। কেৱল 4100 টকাত আপুনি আপোনাৰ ৱেবছাইট ইণ্টাৰনেটত মুকলি কৰিব পাৰিব আৰু আপোনাৰ সামগ্ৰীঅনলাইনবিক্ৰী কৰিব পাৰিব।

 

Our Portfolio Website Design

WHAT WE DO

We help local business to build an online
profitable brand of their own

Research & Analysis

যিহেতু আমি গুৱাহাটীৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ ৱেব ডেভেলপমেণ্ট কোম্পানী, আহক আমি গুৱাহাটী বজাৰৰ প্ৰয়োজনীয়তা আৰু গভীৰ বিশ্লেষণৰ ওপৰত গৱেষণা কৰোঁ যাতে আমি আপোনাক আটাইতকৈ ব্যৱহাৰকাৰী অনুকূল বিজ্ঞাপন প্ৰদান কৰিব পাৰো

Marketing Strategy

আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বিষয়ে গুৱাহাটীৰ শ্ৰেষ্ঠ ৱেব ডেভেলপমেণ্ট কোম্পানীক কওঁক আৰু আমাৰ দলে আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে গুৱাহাটীত আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে কিছু নতুন আৰু অব্যৱহৃত বিপণন কৌশল আনিব

Growth Business

আমি আপোনাক আশ্বাস দিওঁ যে যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ প্ৰচাৰৰ বাবে আমাৰ সেৱাব্যৱহাৰ কৰে তেন্তে আপুনি যদি বহল মনৰ হয় তেন্তে আপোনাৰ এলেকাত প্ৰথম বছৰত গুৱাহাটী বা সমগ্ৰ ভাৰতত নিম্নতম 70% বৃদ্ধি হ'ব।

OUR SERVICES

All kinds of marketing we provide for your business

Digital Marketing

আমি আপোনাৰ উদ্যোগচিনাক্ত কৰো আৰু গুৱাহাটী বজাৰত উপনীত হ'বলৈ পৰিশোধকৰা বিজ্ঞাপন ব্যৱহাৰ কৰি ফেচবুক, গুগল আৰু ইউটিউব বিজ্ঞাপনৰ জৰিয়তে সঠিক সমলৰ বিজ্ঞাপন দিওঁ

Marketing Analysis

আমাৰ দলৰ 505 জন সদস্য আছে যি আপোনাৰ গুৱাহাটী বজাৰ বিশ্লেষণ কৰিবলৈ সাজু, কেৱল ব্যৱসায়ৰ বিৱৰণ প্ৰদান কৰক আৰু আমি ইয়াৰ যত্ন লম

Email Marketing

যিহেতু আমি গুৱাহাটীৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ ৱেব ডেভেলপমেণ্ট কোম্পানী সেয়েহে, আমি আপোনাক বিনামূলীয়া ইমেইল মাৰ্কেটিং সেৱা প্ৰদান কৰিম য'ত আপোনাৰ লক্ষ্যকৰা গ্ৰাহকৰ পৰা ইমেইল সংগ্ৰহ কৰাৰ বাবে আশ্চৰ্যজনক পৰামৰ্শ আৰু কৌশল অন্তৰ্ভুক্ত থাকে

SEO Optimization

আমি আপোনাক আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে শীৰ্ষ স্থানৰ এছ.ই.ও. দল প্ৰদান কৰিব পাৰোঁ যি আপোনাৰ ব্যৱসায় উৰিযাব আৰু আপোনাৰ ব্যৱসায় অটোপাইলটত চলাবলৈ উৎসাহিত কৰিব, যদি কোনোবাই গুৱাহাটীত আপোনাৰ উদ্যোগটো অনুসন্ধান কৰে আমি 100% নিশ্চিত কৰোঁ যে প্ৰথম স্থানটো আপোনাৰ।

Social Midea Marketing

আপোনাৰ সকলো ব্যৱহাৰকাৰীক ফেচবুক বা অন্যান্য সামাজিক ধাৰণাত ট্ৰেক কৰক আৰু সামাজিক এডভেৰাইজমেণ্টৰ জৰিয়তে সঠিক সমল আনিব য'ত গুৱাহাটীৰ ভিতৰত গুগল বিজ্ঞাপনো অন্তৰ্ভুক্ত থাকে

Business Growth

আমি আপোনাক কওঁ যে যদি আপুনি আমাৰ প্ৰিমিয়াম আঁচনি ব্যৱহাৰ কৰে আৰু আমাক গুৱাহাটীত আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে বজাৰ কৰিবলৈ দিয়ে তেন্তে প্ৰথম বছৰৰ ভিতৰত আপোনাৰ ব্যৱসায় উৰিব।

TESTIMONIALS

Our customer always happy
with our services

"মই ২০১৪ চনত ২৪চাইটশ্বপৰ দ্বাৰা মোৰ ৱেবছাইট নিৰ্মাণ কৰিছিলো। মই তেওঁলোকৰ সেৱাত বহুত সুখী।

-leading Grocery Website Owner

"মোৰ ৱেবছাইটটো ৬ বছৰৰ পৰা স্মথলি চলি আছে। মই মোৰ ৱেবছাইটত ৫ লাখতকৈও অধিক জোতা বিক্ৰী কৰিছো।

-Leading Shoes website owner

"মই মোৰ প্ৰথম ৱেবছাইট নিৰ্মাণ 24চাইটশ্বপৰ দ্বাৰা পাইছিলো আৰু মই তেওঁলোকৰ সেৱাত বহুত সুখী। এতিয়া মই মোৰ নিজৰ ৱেবছাইটত মোৰ নিজৰ সামগ্ৰী বিক্ৰী কৰি আছোঁ আৰু মোৰ ৱেবছাইটত পৰিশোধ গ্ৰহণ কৰিআছো"

-Local Shop Owner with Website

Leave a Reply